O nas

Camedica jest polską, rodzinną hurtownią medyczną założoną wiosną 2009 roku. W swojej ofercie posiadamy około 6 000 różnych produktów z dziedziny medycyny ogólnej, ginekologii, chirurgii, medycyny estetycznej czy gastroenterologii. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do  placówek medycznych, gabinetów indywidualnej praktyki lekarskiej, personelu medycznego, pracowników Pogotowia Ratunkowego jak również do klientów indywidualnych zgłaszających zapotrzebowanie na wyroby medyczne oraz około medyczne.

Staramy się na każdym kroku sprostać oczekiwaniom naszych klientów przez zapewnienie dostępności produktów profesjonalnych i bezpiecznych przy zachowaniu konkurencyjnych cen i ciągłości dostaw. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży nasza kadra gwarantuje fachową pomoc jak również indywidualne podejście do klienta.

Stale rosnąca liczba zadowolonych klientów na terenie całego kraju jak i za granicą daje nam ogromną satysfakcję i jest z całą pewnością najlepszą rekomendacją wysokiej jakości oferowanych przez naszą firmę produktów i usług.

Do Państwa dyspozycji pozostaje nasz zespół sprzedaży tj. doświadczeni Przedstawiciele Medyczni oraz Dział Obsługi Klienta mieszczący się w Niemcach przy ul. Przemysłowej 2A.

 

Camedica spółka cywilna

Przemysłowa 2A

21-025 Niemce

tel./fax (81) 741 77 29